UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze powiedziane, erg. słusznie nabrał wody w klawiaturę bo się podłożył - dobra strategia z jego strony. Przedwojenny Elbląg jak i obecny był zaściankiem, żyło się raczej słabo, poziom życia tak jak i dziś odbiegał od średniej krajowej.