UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze powiedziane, erg. słusznie nabrał wody w klawiaturę bo się podłożył - dobra strategia z jego strony. Przedwojenny Elbląg jak i obecny był zaściankiem, żyło się raczej słabo, poziom życia tak jak i dziś odbiegał od średniej krajowej.


Anuluj