UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No dobra. .Panowie i Panie erg ma wiedzę której możecie pozazdrościć, forma wypowiedzi "wybitny " ma zapewne odnosić się do czasów ówczesnych ( tak jak p. Kukliński był zdrajcą za PRL-u a teraz jest bohaterem i nikt nie ma co do tego żadnej wątpliwości ). Podziwiam gościa bo jak żaden z nas ma wiedzę dotyczącej Elbląga, nie jestem zwolennikiem Niemców, którzy pokazali okrucieństwo najwyższych lotów. Ale nasi bracia zza wschodniej granicy pobrali powyższą lekcję w należyty sposób i okazali się nie mniej okrutni jak ich nauczyciele za Odry. Erg nie jest poplecznikiem poprzedniej władzy lecz osobą która uzupełnia naszą wiedzę o fakty których Wy szanowni forumowicze możecie jedynie pomarzyć. Jego opisy zawsze wybiegają po za schematy, a wiedza. .. no nie jeden. .. Co do odpowiedzialności nas za czyny naszych ojców i dziadków polecam książkę pana Tomasza Stężały tom II. Ja nie będę brał. .. A Panu który podpisał się trzy komentarze wyżej polecam książkę "Pole Waki -PRUSY ". Może Pan zrozumie tamte czasy, na podstawie wspomnień wszystkich uczestników walk a nie tylko radzieckich bohaterów. Jeżeli chodzi o wypowiedź tego gościa powyżej dwa komentarze, to wszystkie kobie są piękne. .. ta tema gustów się nie dyskutuje ( jednemu się podoba teściowa a innemu córka ). .. .. pozdrawiam jun


Anuluj