UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim zdaniem. .. .Drogi są dobre - winni są kierowcy. A na tej drodze są ograniczenia w szybkości - kto ich przestrzega? Jechałem tamtędy 17.06 ok godz 14-tej. Wspaniali kierowcy z dużym doświadczeniem (tak na oko ok 2 lat) wyprzedzali mnie na ciągłych podwójnych. Tak, wiem, szkoda każdego życia. Tej drogi nietrzeba modernizować - nie ma możliwości. Wystarczy włączyć myślenie.

nie-malkontent

Anuluj