UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak, tak kręte drogi winne, przydrożna drzewa, barierki, dziury w drogach itp. Szkoda człowieka ale gdyby to jechała z nad przeciwka osobówka z czterema lub pięcioma osobami a nie ciężarówka ???


Anuluj