UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak, tak kręte drogi winne, przydrożna drzewa, barierki, dziury w drogach itp. Szkoda człowieka ale gdyby to jechała z nad przeciwka osobówka z czterema lub pięcioma osobami a nie ciężarówka ???
Tak, tak kręte drogi winne, przydrożna drzewa, barierki, dziury w drogach itp. Szkoda człowieka ale gdyby to jechała z nad przeciwka osobówka z czterema lub pięcioma osobami a nie ciężarówka ???