UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ile jeszcze osób zginie na tej "drodze śmierci " zanim władze zdecydują się pobudować na tym miedzynarodowym szlaku tranzytowym do Berlina na odcinku Elbląg - Malbork drugie pasmo, by nie mogło dochodzić do kolizji czolowych.