UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ile jeszcze osób zginie na tej "drodze śmierci " zanim władze zdecydują się pobudować na tym miedzynarodowym szlaku tranzytowym do Berlina na odcinku Elbląg - Malbork drugie pasmo, by nie mogło dochodzić do kolizji czolowych.


Anuluj