UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy wybitność Hasso, była wybitnością na miarę Ribbentropa? Czy był on współkonstruktorem osi zła Berlin-Rzym-Tokio. Czy brak stryczka dla dego dyplomaty to efekt oddalania od spraw europejskich? czy raczej tego że był jakąś płoteczką nieświadomie "wykonującą tylko polecenia" (jak 98% jego kolegów).


Anuluj