UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jutro idę do Bażantarni z familią na kiełbaskę z ogniska, więc zajdę przy okazji do mysliwskiej. Pozdrawiam tych, którzy lubią nasz przepiekny park. A knajpa wygląda dziś prawie jak przed wojną. Ps. A teraz czekam z wielką niecierpliwością na Erg-a.
wielbiciel Elbinga