UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wspaniała inicjatywa. Brawo dla pani Edyty Lichacz. Bo to dzięki jej zaangażowaniu się udało. BRAWO.
grzech69
Wspaniała inicjatywa. Brawo dla pani Edyty Lichacz. Bo to dzięki jej zaangażowaniu się udało. BRAWO.
grzech69