UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Toledo - fantastyczne miasteczko. Fantastycznie położone i jakby żywcem przeniesione ze średniowiecza. Byłem, widziałem. W ogóle Hiszpanię wspominam bardzo dobrze.
Rex
Toledo - fantastyczne miasteczko. Fantastycznie położone i jakby żywcem przeniesione ze średniowiecza. Byłem, widziałem. W ogóle Hiszpanię wspominam bardzo dobrze.
Rex