UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Toledo - fantastyczne miasteczko. Fantastycznie położone i jakby żywcem przeniesione ze średniowiecza. Byłem, widziałem. W ogóle Hiszpanię wspominam bardzo dobrze.

Rex

Anuluj