UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro jest okazja, to trzeba z niej korzystac! Oczywisice z umiarem, jak ze wszystkim innym. Umiar jest najlepszym wektorem naszych postepowan. Ot co!
milosc
Skoro jest okazja, to trzeba z niej korzystac! Oczywisice z umiarem, jak ze wszystkim innym. Umiar jest najlepszym wektorem naszych postepowan. Ot co!
milosc