UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro jest okazja, to trzeba z niej korzystac! Oczywisice z umiarem, jak ze wszystkim innym. Umiar jest najlepszym wektorem naszych postepowan. Ot co!

milosc

Anuluj