UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A dyrektorem Hansa-Schule zwanej tak od 1914 r. , wzmiankowanej w notatce z ENN jako szkoła dla chłopców, był w latach 1913-1932 Friedrich Sablotny.

erg.

Anuluj