UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajowy samolot, przeleciałbym się takim ( jako pasażer oczywiście ) bo teraz to latam tylko jumbo - jetami; )
Fajowy samolot, przeleciałbym się takim ( jako pasażer oczywiście ) bo teraz to latam tylko jumbo - jetami; )