UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To Elbląg -Wybrzeże obchodzi jubileusz, a warmia i mazury to za olsztynem i g***o nas obchodzą. NAS ELBLĄŻAN!!!!
To Elbląg -Wybrzeże obchodzi jubileusz, a warmia i mazury to za olsztynem i g***o nas obchodzą. NAS ELBLĄŻAN!!!!