UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To Elbląg -Wybrzeże obchodzi jubileusz, a warmia i mazury to za olsztynem i g***o nas obchodzą. NAS ELBLĄŻAN!!!!


Anuluj