UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

elblag ma ogromny potencjal tylko nie ma osob ktore moglyby sie za to wziasc!!!! tylko wszedzie zlodzieje siedza w urzedach i kieszenie napychaja i ziemie kupuja!!


Anuluj