UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
elblag ma ogromny potencjal tylko nie ma osob ktore moglyby sie za to wziasc!!!! tylko wszedzie zlodzieje siedza w urzedach i kieszenie napychaja i ziemie kupuja!!
elblag ma ogromny potencjal tylko nie ma osob ktore moglyby sie za to wziasc!!!! tylko wszedzie zlodzieje siedza w urzedach i kieszenie napychaja i ziemie kupuja!!