UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak to prawda widzę codziennie z okna mieszkam na Władysława IV bandy młodych ludzi pija na umór nikt sie nie interesuje brak policji czy strazy miejskiej
Tak to prawda widzę codziennie z okna mieszkam na Władysława IV bandy młodych ludzi pija na umór nikt sie nie interesuje brak policji czy strazy miejskiej