UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak to prawda widzę codziennie z okna mieszkam na Władysława IV bandy młodych ludzi pija na umór nikt sie nie interesuje brak policji czy strazy miejskiej


Anuluj