UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I po co była ta bijatyka między braćmi o majątek. I tak Polacy to wszystko po latach przejęli, mimo, że się o ten majątek nie starali. To samo obecnie dotyczy nas, gdy w zawiści rodzinnej o podział majątków, rodzeństwo nie odzywa się do siebie i się nie zna. Co to wszystko znaczy wobec wieczności. Marność nad marnościami. Cieszmy się życiem i czyńmy innym to, co chcielibyśmy by inni nam inni czynili.


Anuluj