UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
MISIEK, nie było okazji, bo tylko przez chwilę mieliśmy możliwość spotkać się wzrokiem, dlatego tą drogą chcę pogratulować wyróżnienia ! Majster.
MISIEK, nie było okazji, bo tylko przez chwilę mieliśmy możliwość spotkać się wzrokiem, dlatego tą drogą chcę pogratulować wyróżnienia ! Majster.