UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Koncert był ujmujący. Wszystko dzięki śpiewającym na scenie, młodym ludziom i Ryszardowi Rynkowskiemu, który swoimi refleksjami, zgrabnie wypełniał czas pomiędzy kolejnymi piosenkami. Brawo ! Ryszard Rynkowski zrobił kawał dobrej roboty dla naszego miasta. Szacun Panie Ryszardzie !


Anuluj