UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
panie prezydencie: tak, "rosną talenty", ma pan rację. ale dorastają i wyjeżdżają, bo w Elblągu się ich nie zatrzymuje. na kokurencyjnym portalu jest cykl związany z ciekawymi elblążanami. prawie żaden z nich nie mieszka w elblągu. talenty są, ale zasilają potencjał innych miast.