UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo dla laureata!!! Występ Grupy RR była rewelacyjna piękne wystąpienie!!! Rysiek zrobił mnóstwo dobrej roboty mam nadzieję, że zespół nagra płytę może jakiś filmik promujący nasze miasto?! Proponuję wprowadzić jako skalę oceniania pracy i zaangażowania urzędników -wartość "1 Rynkowskiego". Rysiu jesteś WIELKI!!!!!
A.ntyKomuch