UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pewnie ze jest inny, pamiętam ten stary, zabytkowy, był jeszcze w dosc dobrym stanie, tylko brakowało mu konserwacji, podnoszony był na korbkę, szkoda ze twardogłowi rozebrali coś, co swiadczyło o historii Elblaga, a tem jest całkiem podobny, chociaż bardziej prosty w wyglądzie, ale jst o. k. Fredek