UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Właśnie! I tego trzeba naszemu miastu - powinno tętnić życiem a nie sklerozą internetową. Stroje przepiękne, młodzież i seniorzy, przy takiej nucie spacer i chwila oddechu to rzecz bezcenna, trochę powiało ale co tam.
Dżo