Mi się podoba, ciekawe architektoniczne zdjęcie, nareszcie jakaś odskocznia od drzewek i chmurek. kietu
Mi się podoba, ciekawe architektoniczne zdjęcie, nareszcie jakaś odskocznia od drzewek i chmurek.