UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A no jak było to przepraszam. .. ale rano uruchomiałem portel i jakoś mi się w oczy nie rzuciła informacja o tym wydarzeniu. .. cóż moja wina. .. szkoda. ..

pozamiejscowy

Anuluj