UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A no jak było to przepraszam. .. ale rano uruchomiałem portel i jakoś mi się w oczy nie rzuciła informacja o tym wydarzeniu. .. cóż moja wina. .. szkoda. ..
pozamiejscowy
A no jak było to przepraszam. .. ale rano uruchomiałem portel i jakoś mi się w oczy nie rzuciła informacja o tym wydarzeniu. .. cóż moja wina. .. szkoda. ..
pozamiejscowy