UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblążkowie to już spokojniej się jechać nie da. ja tez próbuje zastępczym tramwajem - autobusem dojechać rano do roboty i co ? O piatej muszę wstawać przez te cholerne objazdy zwężenia i remonty. Nie da się jechać po tej wsi no nie da. w Gdańsku się leci tu się człowiek czołga że nerwy puszczają. Co tu jeszcze spowolnić ? Może samoloty nad elblążkowem ?!!
kickdown