UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Telewizja Elbląska śpi , ja byłem szybszy. Film jest tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=qGeOiscFq24
Alojzy
Telewizja Elbląska śpi , ja byłem szybszy. Film jest tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=qGeOiscFq24
Alojzy