UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nikt nie zachorował, a to nas tylko zahartowało. Byłam tam, więc wiem. Jestem nawet na 1 zdj. na pierwszym planie. ; P Super było!
julka<3kaloskagathos
Nikt nie zachorował, a to nas tylko zahartowało. Byłam tam, więc wiem. Jestem nawet na 1 zdj. na pierwszym planie. ; P Super było!
julka<3kaloskagathos