UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nikt nie zachorował, a to nas tylko zahartowało. Byłam tam, więc wiem. Jestem nawet na 1 zdj. na pierwszym planie. ; P Super było!

julka<3kaloskagathos

Anuluj