UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Praktycznie jest lato a niema gdzie z dzieckiem na rower wyjsc żeby mogł sam bezpiecznie pojezdzić uczyć się jazdy
Praktycznie jest lato a niema gdzie z dzieckiem na rower wyjsc żeby mogł sam bezpiecznie pojezdzić uczyć się jazdy