UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie byłem wielokrotnym stypendystą jakiegoś tam mało znaczacego Marszałka, Prezydenta czy Starosty bo mnie to nie imponuje i nie jest potrzebne do zycia artystycznego! bo niby w czym? sam zarobie sobie na zycie za sprzedaz moich dzieł a nie bede się prosił o jałmuzne od 'znafcuw' urzedników ktorym komisja podstawia pod nos papierek aby wesprzec dziecko lub brata znajmego; D