UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"uczniowie są wielokrotnymi stypendystami nagród prezydenta, starosty i marszałka" tutaj nie ma sie czym chwalić bo takie nagrody ludzie otrzymuja na wniosek szkoły a mało kiedy gremium odrzuca wniosku placówek szkolnych i innych. bach! podpis i taka nagroda - kasa dla ucznia a urzednicy nijak sie na tym znaja bo nie sa od tego ale zawsze milo zrobic sobie zdjecie z artystą (wyborcą); ) kasa dla nich i dla tamtych takze takie nagrody to z przymróżeniem oka nalezy traktowac i nie chwalić sie zbytnio bo nie ma czym chya ze dla kogos to prestiż hahah