UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W czasie takich koncertów szkoda, że ten klub choć najwiekszy na Starówce / poza wykorzystywaną tylko w weekendy piwnicą hotelu Wiwaldi / nie jest odrobinę większy. A z zapowiedzi Mjazzgi wynika, że koncertów bedzie mniej, ale bardziej znanych wykonawców/ m. in. Vo-Vo /. Może trochę przearanżować wnętrze, by bardziej wykorzystać dalszą cześć sali / miedzy wejsciem, a toaletami ? A generalnie to super, bo takiego klubu, chyba jeszcze w Eg. nie było. Myślę, że to dobre miejsce do wynajęcia na tzw. zamknięte imprezy, czy spotkania, a nawet nowoczesne wesela, bo tak klubowo od paru lat jest w Trójmieście.