UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brakuje jeszcze szkoły dla inzyneirów dzwięku i obrazu - też byłaby hitem! a tak nie ma i trzeba się błąkać gdziesz tam po Polsce za papierkiem ehhh!!
Brakuje jeszcze szkoły dla inzyneirów dzwięku i obrazu - też byłaby hitem! a tak nie ma i trzeba się błąkać gdziesz tam po Polsce za papierkiem ehhh!!