UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brakuje jeszcze szkoły dla inzyneirów dzwięku i obrazu - też byłaby hitem! a tak nie ma i trzeba się błąkać gdziesz tam po Polsce za papierkiem ehhh!!


Anuluj