UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

trochę inny Elbląg, niż ten ktory widzimy na co dzień na ulicach. powstanie tej szkoły było świetnym posunięciem biznesowym, a zarazem pozwolił kształcić się artystycznie uzdolnionej mlodzieży bliżej domu, choc odnosi się wrażenie, że stworzyła ją grupa, pragnąca zapewnić sobie pracę do póznej emerytury, ale efekt jest ok.


Anuluj