UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakoś 50 lat temu wszyscy wiedzieli, że Elbląg to Wybrzeże i nie było co do tego wątpliwości. Co się więc od tamtego czasu zmieniło, że dzisiaj jakieś tłumoki majaczą coś o Warmii i Mazurach?

Jonas

Anuluj