Takie fajne zdjątko a kisi się tu w poczekalni niepotrzebnie. .. .Jak byłem w Akademii dałem 5.krzychp
Takie fajne zdjątko a kisi się tu w poczekalni niepotrzebnie. .. .Jak byłem w Akademii dałem 5.