UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
młodzieżówka prawych i sprawiedliwych również jechała bez obowiązkowych kasków, specjalnie opóźniała przejazd i ciągle narzekała na stan dróg a że jest to młodzieżówka powinna przykładem świecić !
omnadren
młodzieżówka prawych i sprawiedliwych również jechała bez obowiązkowych kasków, specjalnie opóźniała przejazd i ciągle narzekała na stan dróg a że jest to młodzieżówka powinna przykładem świecić !
omnadren