UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

młodzieżówka prawych i sprawiedliwych również jechała bez obowiązkowych kasków, specjalnie opóźniała przejazd i ciągle narzekała na stan dróg a że jest to młodzieżówka powinna przykładem świecić !

omnadren

Anuluj