UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda tylko, że nasz prezydent daje zły przykład m. in. dzieciom, jak nie powinno się jeździć na rowerze - bez kasku. ..
sag
Szkoda tylko, że nasz prezydent daje zły przykład m. in. dzieciom, jak nie powinno się jeździć na rowerze - bez kasku. ..
sag