UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś ELbląg żył. .. Teraz ELblążanie nie mają kasy nawet na hamburgera a co dopiero restaurację. ..
ktosss
Kiedyś ELbląg żył. .. Teraz ELblążanie nie mają kasy nawet na hamburgera a co dopiero restaurację. ..
ktosss