UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ty koles jak nie wiesz o co chodzi to sie zamknij. .. nie pracujesz w wojsku to takie bzdety piszesz, tylko jakby cie np powodz zastala to wlasnie ten beznadziejny MON by tobie i twojej rodzinie tylek ratowal. .. typowy elbląski gbur i zrzęda bezrobotna


Anuluj