UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Polski MON to jedna wielka patologia, po co to jeszcze w ogóle istnieje, za dużo pieniędzy w naszym budżecie?Tylko nie piszcie, że dla naszej obrony, jako kraju i świata oczywiście, bo do tego to nasze wojsko już w ogóle się nie nadaje.