UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cantata NIE JEST chórem miejskim - to chyba dobry moment by to zmienić. Ten koncert udowodnił że warto podnieść Cantatę do rangi Chóru miejskiego. Póki co ciśnie się na usta hasło: Elbląg chórem stoi - chórem kiboli przy agrykoli. CZAS TO ZMIENIĆ
archi