UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Było super! Fajnie by było gdyby Cantata częściej występowała z orkiestrą w mieście, np. raz w roku, dałoby sie? Z okazji np. Dni Elbląga? Skoro to chór miejski, posłuchałabym go chętnie częściej na jakimś dużym koncercie. Nie wiem, jak możliwości głosowe, ale sądząc po tym występie jest naprawdę dobrze :) Czekam na Carmine Burana. .. :) A może jeszcze ktoś się zachęci do wstąpienia
ajur