UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

przynajmniej chór potrafi odpowiednio reprezentować miast, mam na myśli jednakowy ubiór - bo co innego można powiedzieć o Elbląskiej Orkiestrze Kameralnej, która (nie chodzi mi o muzykę, jaką wykonuje) swoim strojem przynosi wstyd!!! Zdarzyło im się nawet podczas koncertu np. otwarcie 2 ogólopolskich spotkań gitarowych jedni byli ubrani elegancko a inni. .np. w legginsach, skarpetki i koszulki albo t-shirty - ŻENADA!!!! tym bardziej ktoś powinien za to odpowiedzieć, jeśli na koncercie był Prezydent Elbląga. A dla "Cantaty" wielkie Gratulacje i życzę dalszych 25 lat sukcesów na arenie kraju jak i międzynarodowej

wwel

Anuluj