UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Najlepsi kierowcy " Tak Tak a zwłaszcza jak jeda ciezarowkami srodkowym pasem po 12 lutego, a przepiis Wyraznie mowi ze obowiazuje prawostronny ruch w polsce a pas lewy jest do wyprzedzania a nie blokowania go !