UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Najlepsi kierowcy " Tak Tak a zwłaszcza jak jeda ciezarowkami srodkowym pasem po 12 lutego, a przepiis Wyraznie mowi ze obowiazuje prawostronny ruch w polsce a pas lewy jest do wyprzedzania a nie blokowania go !


Anuluj