UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
młyn przy ul. Traugutta został rozebrany, jak głosi legenda (może ktoś potwierdzi), zorganizowano manewry strażackie i młyn spłonął, po czym go rozebrano. Dziś stoi tam pomnik odrodzenia.
młyn przy ul. Traugutta został rozebrany, jak głosi legenda (może ktoś potwierdzi), zorganizowano manewry strażackie i młyn spłonął, po czym go rozebrano. Dziś stoi tam pomnik odrodzenia.