UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

młyn przy ul. Traugutta został rozebrany, jak głosi legenda (może ktoś potwierdzi), zorganizowano manewry strażackie i młyn spłonął, po czym go rozebrano. Dziś stoi tam pomnik odrodzenia.


Anuluj