UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg był i dalej jest dla niektórych piękny, choć na pewno inny !!!! Wyszła właśnie w klimacie tamtych lat książka Wydawnictwa URAN "Elbląg i okolice na starych pocztówkach", bardzo ciekawy materiał warty podziwiania.