UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg był i dalej jest dla niektórych piękny, choć na pewno inny !!!! Wyszła właśnie w klimacie tamtych lat książka Wydawnictwa URAN "Elbląg i okolice na starych pocztówkach", bardzo ciekawy materiał warty podziwiania.


Anuluj