UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proszę, śpiewajcie w języku polskim. To poska telewizja, polski program i polscy wykonawcy. Dlaczego więc śpiewacie w obcym języku? To jedyna rzecz, jaka mi sie nie podoba. Poza tym jest super. Trzymam kciuki i mimo wszystko obiecuję słać smsy.
kropla