UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Chciałbym, aby Polska dowidziała się trochę o Elblągu, o tym że byliśmy kiedyś stolicą łyżwiarstwa szybkiego" i nadal ktoś powie, że drużyna z Ryśkiem nie promują miasta Elbląg ?????
"Chciałbym, aby Polska dowidziała się trochę o Elblągu, o tym że byliśmy kiedyś stolicą łyżwiarstwa szybkiego" i nadal ktoś powie, że drużyna z Ryśkiem nie promują miasta Elbląg ?????