UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Chciałbym, aby Polska dowidziała się trochę o Elblągu, o tym że byliśmy kiedyś stolicą łyżwiarstwa szybkiego" i nadal ktoś powie, że drużyna z Ryśkiem nie promują miasta Elbląg ?????


Anuluj