UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mam pytanie czy w naszym miescie jest tylko szkola nr12.wydaje mi sie ze sa inne rowniez. Z tego co wiem to p. Ryszard z ekipa juz kolejny raz odwiedza te szkole, a szkoda sa tez inne- to nie w porzadku. Rozumiem tam ucza sie dzieci naszych biznesmenow, ale oni sms na pewno nie wysylaja. .. .Inne dzieci tez czekaja zapraszamy. .. ..