UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg coraz bardziej robi się patologicznym miastem, miastem zwyroli i biedy, będzie gorzej jak nic z tym nie zrobią nasi zajebiści politycy :/, niech władza pokaże, ze potrafi rządzić, a nie klepać hajs na boku, PO robi się słabe, zamiast zrobić jakiś porządek to graja w wydrę. .. Oczywiście bylem i jestem za PO, ale troszkę mnie irytują swoja postawą upośledzonego pawiana. .. oto moje zdanie i nie tylko moje :>